Jak pakujemy lampy

Jak pakujemy lampy ? Bezpiecznie !

Lampy pakujemy i wysyłamy od 2005 r. Warto nam zaufać! Do każdej lampy, każdego kinkietu czy plafonu podchodzimy indywidualnie i dajemy mu dużo miejsca w paczce, tak aby podróż do Waszych salonów, kuchni, gabinetów czy łazienek przebiegła szybko i pomyślnie. Dokładamy najwyższych starań aby każda lampa dotrarła do Was w stanie nienaruszonym i cieszyła oko przez wiele lat.
Indywidualne podejście do każdego zamówienia i ogromne doświadczenie w pakowaniu  – to nas wyróżnia i sprawia, że w kwestii bezpieczeństwa wysyłanych lamp nie mamy sobie równych.

Monitorowanie przesyłek z lampami

Odbiór dostawy z lampami do naszej fimy, proces ich sprawdzania, pakowania paczek do Klientów i odbierania przez kuriera z naszej firmy jest monitorowany. System kamer z nagrywarką zapewnia nam stałą kontrolę a w wypadku niezgodności ilościowej/jakościowej jesteśmy w stanie okazać nagrany materiał.

Czy wiesz że prawidłowe spakowanie paczki z lampami (także ze szklanym kloszem) to takie, w której paczka upuszczona na ziemię z wysokości 1 metra nie będzie miała żadnych uszkodzeń.

Jesteśmy przekonani, że moglibyśmy przesłać Ci jamnika i doszedłby cały i zdrowy :)