Dostawa

Dostawa zamówień

Sklep internetowy z oświetleniem WarszawaLampy.pl wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferuje różne formy dostawy zamówionych lamp i sposobów płatności. Naszym priorytetem jest możliwie szybka realizacja zamówień i bezpieczne dostarczenie lamp, aby Klienci mogli cieszyć się ich pięknem i blaskiem.

Dostawa:


1. Przesyłka kurierska

2. Przesyłka kurierska "za pobraniem"

3. Odbiór osobisty w Warszawie (więcej na ten temat w zakładce odbiór osobisty) - przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia dostępności towaru

Transport realizujemy sprawdzonymi firmami Kurierskimi. Nauczeni wieloletnim doświadczeniem, dokładamy wszelkich starań, aby wysyłane przez nas lampy były zawsze dobrze przygotowywane do transportu. Przewidywany czas dostawy zamówionych lamp do Klienta to 48 godzin po otrzymaniu towaru od producenta. Jeśli pomimo wysiłków z naszej strony, aby lampy zakupione w WarsawaLampy.pl dotarły do Państwa w nienaruszonym stanie, zdarzy się ich uszkodzenie podczas transportu, to zawsze w takich sytuacjach działamy na korzyść Klienta. Więcej informacji, jak postępować razie reklamacji, dostępnych jest  w zakładce Regulamin.


Koszty transportu

Koszty transportu zależne są od wymiarów lampy - w przypadu małej oprawki jest to zdecydowanie mniej niż w przypadku wysokiej lampy podłogowej.

Koszty standardowe:

Przedpłata: 14,99 zł

pobranie: 24,99


Ograniczenie obszaru dostawy:


Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczypospolitej Polskiej.

Koszty i termin dostawy poza granice PL ustalane są idywidualnie.


Formy płatności:


- przelew na konto 73 1140 2017 0000 4102 0465 9944, dane odbiorcy:
   SKASSA.PL Robert Skassa, ul. Płońska 36A, 03-683 Warszawa (przelew zwykły lub za  pośrednictwem serwisów płatniczych)
- płatność przy odbiorze
(płatność za zamówienie wraz z kosztem dostawy i opłatą pobraniową jest     uiszczana kurierowi w momencie doręczenia przesyłki).

 Konto bankowe do wpłat za zakupione lampy :
73 1140 2017 0000 4102 0465 9944

dane odbiorcy:
SKASSA.PL Robert Skassa
ul. Płońska 36B
03-683 Warszawa